rybki

Jak poinformowała Hela Ponczek w Blogu Technicznym, do gry został dziś dodany nowy quest eventowy, który jest wymagany, aby mieć dostęp do tegorocznych tytanów. Decyzja ta wywołała ogromne kontrowersje, gracze błyskawicznie obsypali post Heli minusami. W Rozmówkach Ogólnych gracze zaczęli masowo wyrażać swoje niezadowolenie i negatywną opinię o nowym queście. Czy słusznie?
Z jednej strony skargi graczy są zrozumiałe. Wprowadzenie questa dającego dostęp do tytanów w takim momencie nigdy wcześniej w Margonem się nie zdarzyło. Zdecydowana większość była pewna, że po udrękach z biciem rybek, będą mieć w końcu spokój i dostęp do tytanów przez cały event.
Z drugiej jednak strony, nowy quest jest dość łatwy do zrobienia i zajmuje około 10-15 minut. Ponadto burza, jaką wywołało jego wprowadzenie, przyniosła ze sobą – miejmy nadzieję – sporo dobrego. Administracja nie mogła zignorować masowych skarg, wśród których pojawiła się również konstruktywna krytyka. Wywiązała się merytoryczna dyskusja. Istnieją szanse, że osoby odpowiedzialne za event następnym razem w większym stopniu uwzględnią wskazówki i preferencje graczy, co zaowocuje znacznie lepszym eventem. Obecny niestety oceniany jest negatywnie przez sporą część użytkowników Margonem.

  • Człowiek zagadka

    Moglibyście zrobić na margohelp coś takiego jak symulator walk pvp, myślę że graczom by się to przydało. Dzięki takiemu symulatorowi dany gracz wiedziałby co założyć pod danego przeciwnika, mógłby sobie przetestować różne zestawy eq nie marnując złota na heroiki, które później mogą okazać się niezbyt przydatne.
    Pozdrawiam 😉