rybki

Jak poinformowała Hela Ponczek w Blogu Technicznym, do gry został dziś dodany nowy quest eventowy, który jest wymagany, aby mieć dostęp do tegorocznych tytanów. Decyzja ta wywołała ogromne kontrowersje, gracze błyskawicznie obsypali post Heli minusami. W Rozmówkach Ogólnych gracze zaczęli masowo wyrażać swoje niezadowolenie i negatywną opinię o nowym queście. Czy słusznie?
Z jednej strony skargi graczy są zrozumiałe. Wprowadzenie questa dającego dostęp do tytanów w takim momencie nigdy wcześniej w Margonem się nie zdarzyło. Zdecydowana większość była pewna, że po udrękach z biciem rybek, będą mieć w końcu spokój i dostęp do tytanów przez cały event.
Z drugiej jednak strony, nowy quest jest dość łatwy do zrobienia i zajmuje około 10-15 minut. Ponadto burza, jaką wywołało jego wprowadzenie, przyniosła ze sobą – miejmy nadzieję – sporo dobrego. Administracja nie mogła zignorować masowych skarg, wśród których pojawiła się również konstruktywna krytyka. Wywiązała się merytoryczna dyskusja. Istnieją szanse, że osoby odpowiedzialne za event następnym razem w większym stopniu uwzględnią wskazówki i preferencje graczy, co zaowocuje znacznie lepszym eventem. Obecny niestety oceniany jest negatywnie przez sporą część użytkowników Margonem.