SHU_qa6eOj

Na forum wybuchła właśnie kolejna afera, tym razem również z udziałem Maisey i świata Odysea. Dziś rano moderatorka Off-topic posiadała na swoim koncie czasową blokadę konta, jednak najprawdopodobniej ta, została zdjęta.

Niektórzy gracze są oburzeni, bowiem wg. nich podobnie jak Avleen na skutek utraty czystej historii konta powinna stracić posadę moderatora forum. Szefowa moderatorów, Shuurei oficjalnie oświadczyła, iż nic takiego do czasu całkowitego wyjaśnienia sprawy nie będzie miało miejsca. W temacie pojawił się jednak także post dotyczący ww. zarządczyni, oskarżający ją o korzystanie z logów do własnych celów. O ile dowód jest w stu procentach mocny, Maisey zastrzegła w regulaminie świata, że „1.9 Dodatki globalne nie są obowiązkowe, jednak osoby nieużywające dodatku mają obowiązek do udokumentowania bić herosów/tytanów w odpowiednim temacie, zgodnie z jego zasadami. „, z czego wynika, że i tak miała prawo. Choć fakt, że to dość dziwna zasada, ale to już kwestia gustu.

Edit: Burza trwa niestety nadal, ale jako obiektywny serwis chcemy by sytuacja rozwinęła się sama, jak wiadomo do tego potrzebna będzie również opinia samej oskarżonej, dlatego najnowszy, gościnny wpis Eksedara został póki co wyłączony, przynajmniej do czasu odzewu głównej bohaterki. Pamiętajcie, że zarówno w grze jak i w prawdziwym życiu nie można nikogo oskarżać na podstawie różnego rodzaju domysłów bez poznania opinii danej osoby.