Genovia City Management

Cześć!

Już jakiś czas zastanawialiśmy się nad tym, by uprościć sposób komunikacji między Administracją, a użytkownikami. E-maile zdawały egzamin bardzo dobrze do momentu wprowadzenia panelu 🙂 Jednak idąc z postępem czasu, od momentu wystartowania panelu, odpisaliśmy na kilkaset(!) wątków, co zmotoryzowało nas do przeniesienia się na własny serwer, a nie darmowy odpowiednik, który może generować opóźnienia i psuć się akurat wtedy, gdy ktoś chce dodać zgłoszenia. Przez kilka dni trwały intensywne prace, począwszy od zakupu hostingu, domeny, poprzez rozpięcie domen (osobna do forum, osobna do panelu, osobna strona główna) aż do końcowego efektu… Forum i nowy panel wystartowały!

Znajdziecie je kolejno pod linkami:

Z racji na przyzwyczajenie do starego wyglądu panelu i łatwość jego obsługi, jedyne, co zrobiliśmy, to aktualizacja wersji oprogramowania, która dodała kilka nowych funkcji (głównie administracyjnych, ale też wybieranie kategorii zgłoszenia przed dodaniem wątku).

Strona główna, która mieści się pod adresem: http://tsmargonem.pl zostanie wystartowana najpóźniej w czerwcu 2017 🙂 Do tego czasu możecie śmiało korzystać z Forum oraz kontaktować się z nami poprzez panel pomocy 🙂

Wszystkie zmiany zostały opisane tutaj -> https://www.facebook.com/TSMargonem/posts/790036371146882

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi zmianami, bo jest ich sporo, a z pewnością ułatwią one kontakt i uproszczą jego formę do minimum 🙂 Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Tags: No tags