Screenshot 2017-04-25 11-50-01

Świat Genus wystartował około pół godziny temu i już teraz cieszy się dość sporym zainteresowaniem, bowiem na ten moment na świecie posiada postać już 72 śmiałków. Co ciekawe start świata delikatnie się opóźnił ze względu na zmianę regulaminu… I nie ukrywam, że teraz brzmi to sensownie.

7. Na Świecie Konkursowym nie można zdobywać doświadczenia za pośrednictwem aplikacji mobilnej MargonemMini. Gra na świecie Genus jest możliwa wyłącznie za pomocą przeglądarki.
8. Na Świecie Konkursowym zostaje wyłączona możliwość zakupu wyczerpania.
9. Na Świecie Konkursowym została wyłączona możliwość dodawania wyczerpania za pomocą Dzwonków z wynajmowanych pokojów.
10. Na Świecie Konkursowym nie ma możliwości przywrócenia źle wydanych Smoczych Łusek. Zwroty ze Świata Konkursowego Genus nie będą realizowane.

Co oznacza, że expomaniacy będą musieli naprawdę mądrze dysponować czasem, a wielką rolę odegrają tu questy, także jeżeli podobnie jak ja ich nie lubisz a wyzwaniem dla Ciebie jest zrobienie teleporta do Werbin, ten świat nie będzie raczej niczym dla Ciebie.

Na ten moment na świecie postacie ma już kilku znanych graczy, między innymi Zawada,  De-Dissu i Lord Pasta, których już nieraz podziwialiśmy na czołowych miejscach rankingów światów zwykłych.

 

Życzymy wszystkim powodzenia i dobrej zabawy… Chociaż tej akurat życzyć nie trzeba, bo jest ona nierozłącznym elementem nowych światów :).

Edit: Zawada odpuścił 🙁