88_file_pl_1

Ze strony garmory dowiedzieliśmy się o planach firmy na tegoroczny Pyrkon. Wydawca naszej ulubionej gry pojawi się tam w dniach od 28-30 kwietnia, jednak niestety tym razem najprawdopodobniej nie z Margonemskim stoiskiem*. Stoisko będzie dotyczyło innego projektu, a dokładniej gry karcianej.

Na tegorocznym Pyrkonie zaprezentujemy nasza karciankę! Szukajcie nas przy stolikach w Bloku Gier Karcianych!

Ciekawi mnie czy karcianka będzie w jakiś sposób związana z Margonem, mam tylko nadzieję, że nie będzie to kolejny projekt studia, który zakończy się jak socplay, tym bardziej, że reszcie projektów raczej daleko do finalnych wersji, a tym bardziej finalnego grona odbiorców (choć w margonem po nowych umiejętnościach widać wielki postęp). Najprawdopodobniej pojawi się też opcja spotkania się z ekipą studia w jednym z pubów, więc życzymy udanych poszukiwań, być może uda Wam się przysiąść do ich stolika :D.

Ponadto sobotni wieczór spędzimy w którymś z poznańskich pubów, więc do zobaczenia!

 

Życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że przewodni projekt studia nie zostanie pominięty w promocji, bo co jak co, ale nadal drzemie w nim potencjał (o tym więcej już niebawem) :).

 

*Chociaż kto wie, może pojawią się dwa stoiska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

PS co do nowych umiejętności, bardziej obszerny wpis  pojawi się na dniach, ze swojej strony mogę wstępnie powiedzieć, że balans prezentuje się znacznie lepiej.

 

Edit: mała ciekawostka 😀