zawadarip

 

*NA ŚWIECIE ZAWODOWYM DED OZNACZA UTRATĘ POZIOMU

Zawada to niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy Berufs, o ile nie całego Margonem. Na Berufsie wielokrotnie osiągał naprawdę duże poziomy, nie poddając się przy kolejnych dedach (o ile mnie pamięć nie myli jedne z nich to np.  ~200, ~280, ~250 – tutaj był perm). Nasz tytułowy bohater miał tym razem zacząć grę od zera – bez konfliktów i jak widać… Nie udało się.

Zacznijmy jednak od początku, Zawada kilka dni temu wrzucił na Socplay wpis ze screenem, w którym zdedał Lorda Paste

Post samego Pasty brzmiał w następujący sposób:

Fajnie zabić osobę która nawet nie uciekała, mój błąd, który polegał na tym że uwierzyłem w twoje pokojowe nastawienie i zmianę. Jestem zbyt naiwny, ale staram się każdemu dać drugą szansę. Jeszcze tak niedawno pisałeś do mnie, żebym pogadał z Jakubem i Orkiem żeby cię nie ganiali, jak to szybko się zmienia. Co do linka, to wtedy dostałeś jak najbardziej zasłużonego strzała i dałbym 1000x zasta Orkowi żeby cię zabił, nawet jak bym miał 1000x padać. Nie znam twojej motywacji, może to był chytry plan, przymilić się a potem wykorzystać, a może sfrustrowany zawaduś musiał się wyżyć, bo nie przeżył że ktoś inny zdobył legendę jak on szukał, to chuj że on wybijał kilkanaście razy i nawet nic nie napisał. Nawet specjalnie obniżałem kilka razy przedział jak znalazłem 93, bo było mi cię po prostu żal że latasz godzinami i nic z tego nie masz, chociaż i ja latałem jak głupi przez wiele godzin. Taaaa, zbyt naiwny, ale cóż trzeba mieć twardą dupę jak się ma… Wiesz co, w sumie się cieszę że okazało się że jesteś zwykłą gnidą(w sumie i tak było to wiadomo, ale teraz upewniłeś mnie w 100%), nie szkoda tego lvl’a, przynajmniej wiem na czym stoję i że ludzie twego pokroju są w stanie zrobić wszystko dla pixeli, powodzenia w realizacji się i spełniania marzeń w dynamicznej grze przeglądowej w której można grać aż sześcioma profesjami.

Hey yo, vivat corleone.

 

Szkoda, bo sam wierzyłem w to, że Zawada zażegnał dawne konflikty, ale wg. powszechnej opinii wygląda na to, że rzeczywiście zasłużył na tego deda, choć nie ukrywam, że chciałbym poznać jeszcze jego stanowisko.

Specu zerujący Zawadę.

 

Nie chcę wchodzić w ten konflikt, bo obu Panów zawsze bardzo szanowałem. Ciekawi mnie tylko co pokaże czas – czy sytuacja się wyjaśni i czy Zawada zdecyduje się na odrabianie lvla. Nie wiem czy to troll, ale zanosi się na to, że tak, bowiem Zawada już na ten moment ma na swojej postaci 23 lvl. Ja osobiście na jego miejscu wstrzymałbym się póki co do wyjaśnienia sprawy, no chyba, że bardzo lubi grać w godzinach od 8-11.

 

Mimo wszystko życzymy Szczęścia i Wesołych Świąt!