drrama

Od kilku dni śledziłem całą sytuacje, która 18 lutego bieżącego roku wstrząsnęła margonemskim światem. Dowody w całej sprawie były naprawdę mocne, dlatego z wielkim zniecierpliwieniem czekałem na wypowiedź administracji. Jak widać… Doczekałem się, co więcej nie musiałem czekać aż tak długo jak myślałem.

Dziś w godzinach popołudniowych DeviliaN opublikował w temacie post, w którym wyjaśnił, że zaszła pomyłka i rzeczywiście Nyph nie zarezerwował slota jako pierwszy, co ciekawsze… Nie zarezerwował go nawet jako drugi.

Ciekawią mnie trzy rzeczy:

Pierwsza – Co stanie się z Piętaszkiem, na którego utratę posady tak bardzo naciskają niektórzy gracze

Druga – Co z graczami, którzy zakupili miejsce w zbiórce? Czy SŁ zostaną im zwrócone?

Trzecia – Kto dostanie slota? Whatever (czyli osoba, która jako pierwsza go zarezerwowała) dostała na skutek publikacji w temacie screenshota z panelu bana na tyle długo, że rezerwacja zdąży do tego czasu wygasnąć.

Bardzo zaskoczył mnie ten post

Piętaszek Podbipięta…

> Przekazał zgodę na założenie świata prywatnemu koledze, „oszukując” przy tym Whateveer – on był pierwszy, a teraz niby pomyłka i niezauważenie,
> Usunął knebla znajomemu, by założył temat ze zbiórką SŁ,
> Zbanował Whateveera,
> Usunął od razu temat Whateveera (obecnie ten), żeby nikt go nie widział,
> Do tematu Eksadera bał się ingerować, bo od razu pewnie napisałby do siedziby w tej sprawie.

Za takie zachowanie należy się degradacja z posady. Za tym też jestem.

Sanhekuro 

Źródło

Faktycznie, mi też nie chce się wierzyć, żeby zaszła taka pomyłka, skoro podobno przed Nyphem były aż trzy osoby, a wątki na panelu (dla tych nie potrafiących czytać daty) z pewnością są według niej sortowane. Nie chcę tu nikogo o nic oskarżać, bo sam z Piętaszkiem nigdy nie miałem do czynienia, ale bardzo ciekawi mnie co z tego wszystkiego wyniknie. Grunt, że wpłata niedoszłemu zarządcy została zwrócona i, że mam nadzieje SŁ wpłacone przez graczy również wrócą na ich konta.