11ur

Trudno uwierzyć, ale nasza ulubiona gra ma już 11 lat, a dokładniej będzie tyle miała za 4 dni, w każdym razie zabawa trwa w najlepsze bowiem dziś wystartował event!

Nie ukrywam, że osobiście nie spodziewałem się takiego szału jak rok temu w przypadku okrągłych, bo 10 urodzin, tym bardziej po poście Achaji

Planujemy mały event z okazji urodzin. Jednak nie spodziewajcie się takiego szaleństwa, które było w ubiegłym roku, gdy obchodziliśmy okrągłą rocznicę.

Zgodnie z moimi oczekiwaniami za wiele też nie dostałem, bo w głębi duszy liczyłem na jakiś herosów, wrrrrrrrrrrróć – mamy herosa! Jest nim 21-lvlowy Troll forumowy, z którego lootają całkiem miłe pamiątki, przyznam szczerze, że chętnie bym przyjął taką replikę piły thinkera (szkoda tylko, że nie jest tak mocna :().

Jedyne co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło to promocja SŁ, zgodnie z wpisem w blogu technicznym:

Przez cały czas będzie również obowiązywać promocja na zakup SŁ (z wyłączeniem przekazów pocztowych oraz łuskolokaty) – zakup poprzez SMS to około 25% więcej SŁ, a zakup PSC/paypal/karta kredytowa/przelew to przelicznik x100 (poza promocją odpowiednio x75 oraz x80).
Zwróćcie uwagę na informację w zakładce SŁ – promocja obowiązuje od godziny 10:00 w dniu dzisiejszym do godziny 10:00 w dniu 22.02.17 r.

Co ciekawe przedmioty w zakładce premium zostały przecenione o 10%.

 

Nie wiem jak Wy, ale ja idę zrobić zapas SŁ :D.