Screenshot 2017-02-07 15-15-33

Dość długo czekaliśmy na informacje o tym komu pierwszemu udało się zarezerwować slot po Eden. Dziś wszystko stało się jasne. Slot zarezerwował gracz o nicku Nyph. Ciekawostką jest fakt, że zbiórka SŁ będzie prowadzona w klanie na świecie Pandora, jeżeli ktoś nie ma tam postaci, to albo będzie zmuszony zapłacić podwójnie (wykupienie slota na Pandorze + na nowym ŚP), albo po prostu zrezygnować.
Drugą ciekawostką są pogłoski na temat samego ZŚP, którego ludzie utożsamiają z Krzyśkiem z Legion, tak z tym, który sprzedawał zaproszenia za unikaty z goblinów.
Niewątpliwie będzie się działo, życzymy powodzenia i miłej gry 🙂

Swoją drogą, mimo wszystko sam chętnie bym pograł, ale na ten moment nie mam możliwości czasowych :(.
Link do rekrutacji http://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=484046

 

  • Tajemniczy Redaktor

    Mają już 35k sl w klanie. Ta cała rekrutacja jest śmieszna, postawmy sprawę jasno ZŚP się nie przygotował lub po prostu nie pomyślał żeby przygotować się do zbiórki w taki sposób żeby udział mógł wziąć każdy bez dodatkowych opłat. Jest 9 stron i to są tylko Hejty na przyszłego ZŚP. Nawet w regulaminie zrobił pełno błędów interpunkcyjnych, oraz ortograficznych (przed pomocą Maisey). Nie wymaga nawet podania, wystarczy mieć reputacje na poziomie 0 i wpłacić sł. Jestem przerażony tym kto zajął slot, na pewno przejdzie do historii tak jak Nexosix. Powinny odbywać się ściślejsze weryfikacje bo na takich przykładach widzimy, że system kto pierwszy ten lepszy się nie sprawdza. Myśle, że sam ZŚP bez dobrej rady nie poradzi sobie z obowiązkami ZŚP, to jest dość duża odpowiedzialność. Wątpię że przy tak niskim stażu ZŚP jest na tyle obeznany z grą żeby sobie poradzić w tej roli. Administracja ma nawet możliwość, żeby sprawdzać chaty prywatne, dlaczego to nie jest weryfikowane, dużo można się dowiedzieć o graczu który kontaktuje się ze znajomymi poprzez grę. /Tasanir