sstyg

Jak minął Wam tydzień? Dokonaliście czegoś ciekawego? Dziś pokażę Wam trzy przypadki ludzi, którzy w tym tygodniu dokonali naprawdę wyjątkowych rzeczy. Witam Was w piątym Screenshocie Tygodnia!

Screenshot Tygodnia to pewnego rodzaju podium 3 najciekawszych screenów z margonem w danym tygodniu. Pojawiać się będzie ono w miarę możliwości co niedzielę i co istotne – wybór tych, a nie innych screenów będzie tylko i wyłącznie moją subiektywną opinią.

#3 – Determinacja

Kilka dni temu zostałem zapytany o to co zrobiłbym gdybym padł na wysokim lvlu na berufsie*, tego chyba nie wiem, wiem za to co zrobił gracz Wilden, który po naprawdę bolesnym dedzie odrobił swój poziom. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej grze.

Warto dodać, że Wilden padł poraz kolejny, jak myślicie – będzie wbijał znowu? 😀

*Berufs – świat zawodowy, lvl resetuje się po śmierci

wilden

Źródło: https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=472847&ps=135#post38213201
#2 – Interesujący loot

Nie ukrywam, że w związku ze zmianami w listach gończych liczyłem w tym podsumowaniu na jakiś ciekawy loot z poszukiwanych osób. Jak dotąd najciekawszym z tych, które znalazłem (a być może coś pominąłem) był kamień teleportacyjny. Niby nic, ale jednak pokazuje, że w margonem bez wydawania realnych pieniędzy też da się coś osiągnąć.
niemamraka margonem

 

 

Źródło: https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=472847&ps=135#post38209829

 

#1 – TepeyoLOOT

Co prawda świat prywatny, ale jak dla mnie istny ewenement. Kotek bez wątpienia należy do jednych z najbardziej skąpych herosów, a gracz o nicku Fteoniw miał naprawdę duże szczęście lootając z niego komplet legend… W mniej niż tydzień. Gratulujemy i zazdrościmy szczęścia!
tepeyollotl legenda

Źródło: https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=472845&ps=173#post38195041