sstyg

Niestety, ale z racji choroby nie byłem w stanie opublikować tego na czas, jednakże dziś witam Was w czwartym Screenshocie Tygodnia!

Screenshot Tygodnia to pewnego rodzaju podium 3 najciekawszych screenów z margonem w danym tygodniu. Pojawiać się będzie ono w miarę możliwości co niedzielę i co istotne – wybór tych, a nie innych screenów będzie tylko i wyłącznie moją subiektywną opinią.

#3 – Na każdy dzień tygodnia?

Na trzecim miejscu ląduje znany wielu Losarenci i jego czwarty podpisany taki sam naszyjnik na świecie Berufs. Gdyby nie to, że Losa jest raczej hojny dla swoich kompanów, nie zdziwiłbym się gdyby faktycznie chciał nosić każdy w inny dzień tygodnia :D.

specu lega
losarenci lega
Źródło: http://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=472847&ps=128#post38102993
#2 – Na każdy dzień… miesiąca?

Ten gracz bez wątpienia byłby w stanie w każdy dzień tygodnia nosić inną maskę z aliasa, ba jeszcze trochę i byłby w stanie nosić inną w każdy dzień w miesiącu. Co jak co, ale podziwiam za wytrwałość i szczęście (bo lootnąć już 3 w 2017 roku to szczęście). Fakt, że jest to świat prywatny, ale tak czy siak dobrze wiem jak ta e2 potrafi skąpić, no nic, może po prostu mnie tak nie lubi.

legaalias

Źródło: http://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=472845&ps=160#post38074874

 

#1 – Cel osiągnięty

Chyba każdy aktywnie grający na tarhunie człowiek zna Veona, jest on właścicielem naprawdę wspaniałego paladyna na 213 poziomie. Zawsze imponował mi tym jak bardzo potrafił poświęcić się dla jednego itemu – typowy perfekcjonista. Tym razem zdobył coś na co polował od bardzo długiego czasu, tym samym lądując na pierwszym miejscu naszego podsumowania. Gratulujemy!
veon

Źródło: http://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=472847&ps=125#post38063761