sstyg

A jednak, seria nie poszła w zapomnienie, dostałem wiele pozytywnych odzewów na jej temat, więc jak najbardziej będziemy ją kontynuować, a dziś.. Dziś witam Was w już drugim Screenshocie Tygodnia!

Screenshot Tygodnia to pewnego rodzaju podium 3 najciekawszych screenów z margonem w danym tygodniu. Pojawiać się będzie ono w miarę możliwości co niedzielę i co istotne – wybór tych, a nie innych screenów będzie tylko i wyłącznie moją subiektywną opinią.

#3 – Dominatorzy

Sam screenshot nie przedstawia nic wybitnego, ot lootli sobie legendę z eventowego herosa, ale wystarczy zajrzeć do posta, który na mnie zrobił niemałe wrażenie. Naprawdę wielkie propsy za zgranie klanu do tego stopnia, by zlootać przez event aż 25 legend!

legenda event

#2 – Szczęściarze

Na światach prywatnych zdarzały się różne rzeczy, ale jakby nie było dwie legendy w jednym biciu tytana, tym bardziej w pięć osób, zasługują na podium naszej listy!

legendy krolik

#1 – Legendarny gość

alphahydranoid ma na swoim koncie naprawdę ogrom osiągnięć w kategorii łaźni, złota, mimo, że nigdy nie zdecydował się na wbicie maksymalnego lvla osiągnął w grze więcej niż niejeden topowy gracz, tym razem zaskoczył nas skompletowaniem legendarnej zbroi… Już czwartej na jego koncie, gratulujemy!
alphahydranoid