sstyg

Rzadko kiedy witam się z Wami przy okazji nowego wpisu, tym razem jednak musi być inaczej, bowiem witam się z Wami w pierwszym wpisie w 2017 roku! Mam nadzieję, że będzie on dla Was lepszy od poprzedniego, zarówno w życiu, jak i w grze. Tymczasem zaczynamy naszą nową serię jaką jest screenshot tygodnia!

Screenshot Tygodnia to pewnego rodzaju podium 3 najciekawszych screenów z margonem w danym tygodniu. Pojawiać się będzie ono w miarę możliwości co niedzielę i co istotne – wybór tych, a nie innych screenów będzie tylko i wyłącznie moją subiektywną opinią.

#3 – Powrót Króla

Zawadę zna chyba każdy, to wielki showman, który osiągnął w margonem naprawdę niesamowicie dużo i znany jest z wielu wspaniałych wyczynów >>więcej o Zawadzie<<. Dwa miesiące temu powrócił po kolejnym banie na nowym koncie i co ciekawe, przez te dwa miesiące osiągnął wiele więcej niż niejeden gracz po kilku latach, co ciekawe osiągnął to na świecie berufs, na którym mamy tylko jedno życie. Poniżej jeden z kilku naprawdę ciekawych ssów jego autorstwa, na którym to po niespełna dwóch miesiącach gry ma ponad dwusetny poziom i soluje herosa eventowego… Lootając przy tym legendę.


Źródło

 

#2 – Krwawy awans

Nie ma co ukrywać, że na awans na takim lvlu naprawdę trzeba sobie zapracować, według tego co obliczyłem  Michallub potrzebował aż 141.797m expa, a 34373 punkty doświadczenia to zaledwie 0,02% tego czego potrzebował, także całkiem spektakularny awans.

 


Źródło

#1 – Legendarny sylwester

Przyznam szczerze, że na pierwszy rzut oka bardzo zdziwiło mnie to, że Gwiazdeczka dostała za to ~40 plusów. Niezbyt rzadka legenda, do tego świat prywatny – nic specjalnego. Później jednak zobaczyłem tą magię, dzięki której ten ss ląduje na samym szczycie pierwszego podium naszego Screenshota Tygodnia. Mianowice niżej widzicie najprawdopodobniej pierwszą legendę zdobytą w nowym, 2017 roku, gratulujemy!


Źródło