tsmargonem

Witajcie!

Nawiązując do ostatniego wpisu Eukilla w temacie działu MargoHelp miło mi poinformować, że z dniem dzisiejszym dział MargoHelp wystartował!

Zamysł takiej strefy powstał już jakiś czas temu w głowie Administracji (tutaj ze szczególnym zwróceniem uwagi na Werkę – Opiekunkę działu). Minęło sporo czasu od wrzucenia na ruszt tego pomysłu. Wczoraj zabrałem się do realizacji tej myśli. Z pomocą przyszedł Eukill, co w efekcie końcowym przełożyło się po pierwsze na chwytliwe nazewnictwo (nie żeby reklamować, czy coś ^^), a po drugie na ustalenie konkretnych ram tego „projektu”.

W dziale MargoHelp możecie znaleźć osoby pracujące w tzw. MargoHelp Team – są to osoby dedykowane do Supportu w obrębie MargoHelp. Zazwyczaj wyróżniają się one dużym stażem w grze, a co za tym idzie ogromną wiedzą w temacie funkcjonowania Margonem.pl. Osoby te posiadają na TS Margonem specjalną rangę serwerową, która ma za zadanie „oznaczyć” te osoby na kanałach. Ponadto Team posiada rangę kanałową, która automatycznie uprawnia ich do tego samego, co ranga Channel Admina na każdym innym pokoju. Rekrutacją w szeregi MH Team zajmuje się Werka, Opiekun MargoHelp na TS Margonem.

MargoHelp Team posiada także skonfigurowany automatyczny komunikat z tzw. TSBota, który po wejściu jakiejkolwiek osoby na którykolwiek z kanałów w dziale automatycznie przesyła informację (zarówno do Teamu, jak i do gracza zainteresowanego pomocą) o konieczności pomocy.

Mam nadzieję, że wprowadzenie w życie tego pomysłu ułatwi graczom zdobywanie wiedzy z zakresu gry oraz pomoże w osiąganiu różnych celów. Wprowadzenie działu to odpowiedź na potrzeby graczy, którzy wielokrotnie po pomoc z zakresu gry zgłaszali się na Dyżurkę Administracji. Teraz jest to rozdzielone i nikt nie wchodzi sobie w drogę.

Jeśli tylko potrzebujecie pomocy z zakresu gry, zapraszamy do działu MargoHelp na TS Margonem. Nie zapomnijcie zapoznać się z Regulaminem i zasadami działu! (później będą jakieś mało ciekawe sytuacje, a tego nie chcemy)

Odsyłam Was także do oficjalnego komunikatu w tej sprawie na naszym profilu Facebook – klik!

Na dziś to wszystko, zapraszam Was gorąco na Margonemski serwer TeamSpeak.

Tags: No tags