nowy-obraz-mapa-bitowa

Cześć! Jestem nowym redaktorem, a co za tym idzie, to mój pierwszy post na margohelp. Mam nadzieję, że moje wpisy przypadną Wam do gustu, a więc, do dzieła!

Kody PC Format o wartości około 60 złotych można zakupić w większości kiosków, sklepów z prasą i sieci sklepów empik, jak już wiadomo, za kwotę 8.99zł (cena magazynu) dostajemy outfit na stałe, 750SŁ i 750SR, a także kupon, który możemy wymienić na mikstury z pełnym, procentowym, lub zwyczajnym leczeniem, ulepszenie, albo torbę mieszczącą 25 miejsc!  Promocja jest bardzo fajna, dla nowych jak i tych bardziej doświadczonych graczy.

Niestety, jak zawsze znajdą się osoby, które chcą na takich promocjach zarobić. Jak to robią? W bardzo prosty sposób, otóż nasze kody są drukowane na płycie CD, którą wkłada się do magazynu, który nie jest zabezpieczony żadną folią ochronną. Potencjalny złodziej może bez problemu w sklepie porobić zdjęcia płytek i sprzedawać kody bez wydawania złotówki. Trochę bardziej ekstremalnym przypadkiem okazał się jeden z graczy, który sprzedawał hurtowo kody na jednym z światów, za 20m złota. Po krótkiej rozmowie przyznał, iż pracuje w sklepie z prasą i zwyczajnie te kody spisuje.

Co jeśli nasz kod nie chce działać i wyświetla się komunikat o zużytym kodzie?

Wystąpił błąd!
Ten kod jest już przypisany do innego użytkownika. Skontaktuj się z adminem.

W takim przypadku nie zawracamy głowy administracji Margonem, lecz piszemy do supportu PC Formatu. Opisujemy problem, przy czym może przydać się nam paragon zakupu, możemy w tym momencie zażądać nowego kodu do gry.

Sposobem kontaktu z supportem PC Format jest ich email: kody@pcformat.pl