obrazek

Legendarne zbroje wywołały furorę pośród graczy. Na e2 zrobił się niesamowity tłok. Coraz więcej graczy szuka herosów. Wszyscy pragną zdobyć wszystkie potrzebne kamyki na wymarzoną legendarną część ekwipunku. Ekipa Garmory nie próżnuje. Niedawno byliśmy świadkami dodania zbroi na przedział 120-190, a  dziś został opublikowany post o nowych kolczugach. Jest to ostatni etap legendarnych zbrojek.

 

Pojawiły się zbroje na przedziały: 210, 227, 244 oraz 271.

 

Zdania dotyczące nowych przedmiotów są podzielone. Jedni wielbią adminów za dodanie ich. Inni wypominają różne niedoskonałości zbrój. Według mnie, prezentują się one zacnie. Jedynie co mnie boli, gdy patrzę na ich statystyki, to różnica pomiędzy S.A. zbroi na 210, a S.A. zbroi na 271 (łowca). Ale jest to malutki szczegół. Zastanawiałem się na zrobienie łowcy pod Tezcatlipoce. Po zobaczeniu tej aktualizacji jestem jeszcze bardziej przekonany do zdobycia 271 poziomu.

 

Kolejna bardzo dobra aktualizacja Garmory. Gra się rozwija w dobrym kierunku. Wszystkich zachęcam do zdobywania kamieni potrzebnych do wykonywania zbroi, gdyż jest to jedna nieduża rzecz, a może bardzo uprzyjemnić rozgrywkę. 🙂

 

Źródło