nykqiyeplfqfcrvjxlrevsvxurkuqwetrjgomdrbeqsplxirxlcoagdquryzrqdinpbmyfxaczgjqgwonuazyfbbgyaxbfcyssnl

Ledwo graczom udało się wytworzyć pierwszą z legendarnych zbroi, a już mamy ich kolejną porcje… Nie ukrywam, że dzisiejsza przerwa techniczna związana z aktualizacją trochę mnie zaskoczyła, jakoś zapomniałem o temacie legendarnych zbroi, a jednak… Są i one!

Nowe zbroje zostały wprowadzone na przedziały 120, 144, 163, 180 i 190

Zbroje są naprawdę znakomite, ale czego innego mogliśmy się spodziewać, skoro tak trudno jest je wytworzyć. Ponownie dla każdej profesji, na każdy przedział mamy do wybrania bonusy, a nie ukrywam, że już miałem się sfrustrować z powodu OR w zbrojce na… maga. Później dopiero zdałem sobie sprawę, że pod wpływem chęci jak najszybszego napisania artykułu o tej nowince gdzieś umknęła mi druga kolumna z innymi bonusami (rzecz jasna do OR nic nie mam, ale proszę Was, na magu*?).

 

*Tutaj oczywiście ma to sens, bo są dwa warianty (drugi z CBK) więc jeżeli ktoś miałby dwa cbki to mimmo wszystko ta ORka będzie lepszym wyborem.

Ostatni etap wyjdzie już niedługo, będą zbroje na przedziały mieszczące się w 210-271.

Podsumowując, mimo, że temat zbrojek mnie na najbliższe… Nie wiem nawet jak długo, mnie nie dotyczy, to zmiany jak najbardziej ponownie na plus, wszystkie zbroje są fenomenalne. Także znowu dobra aktualizacja Garmory :).

Źródło
Informacje na temat kamieni runicznych