ae

 Odkąd w margonem mamy do dyspozycji „tylko” 32 sloty na światy prywatne nie przypominam sobie, żeby w tak krótkim odstępie czasu pojawiły się aż dwie zbiórki! Ledwo ogłaszaliśmy tu jakiś czas temu zbiórkę, na świat Odysea, dziś z kolei mam zaszczyt ogłosić początek zbiórki na świat Ae… I w tym momencie muszę zajrzeć do tematu na forum, bo po prostu nie potrafię zapamiętać tej nazwy.

Aequus, o właśnie, właśnie tak. Dla mnie ta nazwa brzmi trochę jak przypadkowy zlepek liter… A jednak nim nie jest, bo z języka łacińskiego słowo to oznacza nic innego jak sprawiedliwość oraz bezstronność, przynajmniej tak podaje sam ZŚP, a że jestem leniwy i nie chce mi się sprawdzać poprawności tej informacji,  no cóż – zaufajmy mu!

Nazwa rzekomo nie jest przypadkowa, nawet fajne zapewnienie, bo nie ukrywajmy, niemal wszędzie jest kolesiostwo. Czy tu go nie będzie? Czas pokaże, trzymamy kciuki.

Ogólnie rzecz biorąc sam temat mnie nie ujął, nie zobaczyłem w nim nic niezwykłego… Z wyjątkiem expa za potwory x3. Wiele razy już mówiłem, pisałem, dlaczego moim zdaniem na światach prywatnych statystyki inne od maksymalnych nie mają sensu i zdanie podtrzymuję mimo to, że w pierwszym tygodniu serwera i każdy weekend statystyki będą „wymaksowane”. Swoją drogą, może kiedyś skrobnę artykuł na ten temat, czas pokaże.

Nie ma co się rozwodzić nad tematem, życzymy powodzenia z serwerem :).

 

PS na dniach najprawdopodobniej na naszej stronie pojawi się wywiad z Zarządcą ŚP Ae.. (znowu musiałem przekopiować nazwę) Aequus, jeżeli macie jakieś pytania, zadajcie je niżej w sekcji komentarzy :).