odysea

Dzisiaj na blogu technicznym Margonem Salem potwierdził zarezerwowanie slotu na nowy świat prywatny:

W dniu 2016-10-25 pierwsze zgłoszenie, które wpłynęło w związku z rezerwacją slotu – pojawiło się o godzinie 11:59:11. Jego autorem jest gracz Maisey. Wolny slot po świecie Nemezis został zarezerwowany do 10 listopada włącznie.

Tego samego dnia ruszyła zbiórka na świat Odysea prowadzona na świecie Hutena w klanie Momentis Volubilis.  Koszt jednej postaci to 2200 SŁ, a dwóch 4000 SŁ. Oczywiście nie należy tylko wpłacić stosownej ilości Smoczych Łusek, by otrzymać zaproszenie. Należy również spełniać wymagania oraz napisać coś o sobie. Uwaga! Na końcu podania należy napisać ile postaci gracz chce kupić.

Wymogi są stosunkowo niskie:

  • min. rok stażu
  • min. 30 punktów reputacji
  • 15+ lat
  • braku wpisu na Liście Notowanych
  • posiadanie postaci na max. 2 innych światach prywatnych
  • zaznajomienie się z regulaminem świata  (http://wklej.org/id/2930547/ )

Przyszła zarządczyni pisze o świecie:

Nazwa wywodzi się z żywiołu wody, oceany i można też to powiązać z eposem Homera. Na serwerze będzie obowiązywała zasada Hard PvP.

Oferta świata jest dosyć bogata, zaczynając od chociażby dodatków serwerowych czy waluty serwerowej „Aquaria” kończąc na zachwalaną przez Maisey kadrę administracyjną wraz z perfekcyjnie doprecyzowanym regulaminem. Na uwagę zasługuje fakt, że w zarządzie znajdować się będzie moderator forum oraz moderatorka czatu – czyli osoby, na których można polegać, a swoje obowiązki wykonują rzetelnie i uczciwie.

Świat będzie posiadał maksymalne statystyki, stary interfejs gry oraz  od 150 do 180 zaproszonych graczy (w pierwszej rekrutacji).

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji. W razie jakichkolwiek pytań o świat podajemy e-mail Maisey: maisey@margonem.pl