mykf

Mój ostatni wpis rozpocząłem zdaniem

„Nasi kochani twórcy robią co mogą by zachęcić nas do zakochania się w tym wspaniałym cudzie techniki jakim jest nowy interfejs.”

Chyba faktycznie coś w tym było, bo to co napisał parę dni temu Salem jak dla mnie jest jednoznaczne – Administracja wreszcie chce nas naprawdę posłuchać i zrobić co w ich mocy by NI stał się naprawdę grywalny i uznawany przez większość graczy za cudowny twór.

Dowodem na to jest nic innego jak ostatni post Salema, w którym nasz Super Mistrz Gry otwarcie na forum prosi Mykfanitha o kontakt drogą e-mail. Dla mnie jak i dla większości graczy oznacza to jedno – propozycję współpracy, jak sam Salem napisał wyżej wymieniony Pan pisze naprawdę mnóstwo wartościowych postów związanych z rozwojem Nowego Interfejsu, moim zdaniem jeżeli rzeczywiście ktoś miałby wejść do projektu i pomóc w jego rozwoju, to jak najbardziej Mykfanith!

Mam nadzieję, że obaj Panowie się dogadają, a ta współpraca zaowocuje pozytywnymi zmianami w NI. Trzymamy kciuki i… Kto wie, może już niedługo napiszę tu posta o nowym MG? ( ͡° ͜ʖ ͡°)