grmr

Nie tak dawno pisałem o małych zmianach w kierownictwie projektu, wspomniałem także, że raczej nie powinniśmy na tym ucierpieć… Czyżbym się mylił? Jakiś czas temu ruszył temat dotyczący legendarnych zbroi, naprawdę ciekawa sprawa dla prawdziwych dzików tej gry, ale co nam po tym skoro projekt mimo świetnej opinii wśród graczy może nie przejść?

Mam smutną wiadomość dla wszystkich zainteresowanych zbrojami. Z racji zmian w kierownictwie projektu nie mam już z Czarim „wolnej ręki” do działania. Pomysł musiał być przedstawiony grupie decyzyjnej/kierowniczej, w której część była przeciwna projektowi i odrzuciła jego wprowadzenie. Od siebie i Czariego mogę Wam jedynie podziękować za zaangażowanie w fajny pomysł oraz przeprosić za stworzenie złudnej nadziei, jednak pewnych rzeczy nie przeskoczymy.
Nie ma co psioczyć na Thinkera, bo akurat stara gwardia tego nie odrzuciła.

~ Deedo

Jestem dumny z graczy, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i… Podpisać petycję o kontynuowaniu tego projektu. Naprawdę wielki szacunek Lotho, wielki szacunek gracze – bardzo spodobała mi się ta akcja.

Ciekawe co na to powie Pan T. Jak myślicie? 🙂