runa

Burza na temat Nowego Interfejsu jeszcze nie ustała, a administracja zaszokowała nas nowymi zmianami. Bez wątpienie najciekawsze zdają się być Okruchy valharu, które już niebawem mają zostać nową walutą, na pewno będzie to ciekawe chociażby o tyle, że Punkty Honoru będą teraz zbierane wyłącznie w pvp, o niee – nie będzie już możliwości farmienia ich na questach, koniec tego dobrego!

Thinker wstępnie zapowiada, że ph nie znikną, a zamienią się najprawdopodobniej właśnie w OV – także jeżeli ktoś by chciał jeszcze coś kupić za ph to ma ostatni dzwonek (chyba, że woli zmieniać od nowa w samym pvp).  Podsumowując zmiana jak najbardziej na plus.

Więcej o walucie

Prócz tego do gry weszła nowa elita 2, co do lootów, zobaczymy, wiemy póki co tylko, że ma 40 lvl, więc domyślam się, że będą ciekawe itemy na łaźnie w werbin, ale tym razem nie chodzi tylko o itemy! Najciekawszą rzeczą bez wątpienia będą – skrzynki ze złotem na mapie z e2, które otwierać można będzie co pół godziny poprzez przejście minigry, z pewnością super sprawa dla nowych graczy.

Żeby nie było  za mało… Uzupełnienia w unikatach dostały: Wilcza Pasza, Gnom Figlid, Wilcza Jagoda, Tollok Shimger oraz cztery heroiczne trafiły do Władcy Rzek.

PS Deedo zapowiedział już kolejne uzupełnienia :).

Więcej o nowej e2 i uzupełnieniach