pytajnik

Po zapytaniu pewnego użytkownika SocPlay’a, Deedo zdradził nam, że planowany do wprowadzenia jest tytan o 36 poziomie z itemami na 40 lvl. Jak wiadomo z każdego tytana przedmioty występują na tym samym poziomie co tytan, dlaczego tutaj ma być prawdopodobnie inaczej? Na pewno taki tytan byłby ogromnym urozmaiceniem dla graczy z przedziału 40-49, gdyż nie oszukując się, łaźnia, jedna E2 i 2 herosów to niezbyt wiele dla graczy. Tytan z takim poziomem może przyciągałoby więcej graczy na Krwawe Łaźnie. Planowanym miejscem pobytu tytana przez Deed’a jest wioska Zulusów. Jak to powiedział ,,Taki kox w wiosce zulusów byłby cacy.’’
Administracja zawsze twierdziła, że nie będzie tytana o mniejszym lvl’u niż orlica, co skłoniło ją do zmiany decyzji?

 • Patryk Stelmaszczyk

  deedo xd

 • Ukleja

  Nie jestem z tego zadowolony. Ja przygotowuję się do łaźni już ponad pół roku, wiem to nie jest bardzo dużo, ale gdy zostanie wprowadzony taki tytan to moje przygotowania pójdą na marne… Nie każdy może być w klanie pod tytana. Zgodziłbym się gdyby to byłby heros, tego może sobie ubić i znaleść każdy kto jest tylko zainteresowany i nie musi mieć do tego jakiegoś kox eq jakie jest potrzebne na tytana.

 • Zwolin

  Liczę, że to trochę urozmaici grę na tym przedziale, na ŚP 😀

 • Potomek

  Tytan zdecydowanie zrobiony pod łaźnię, ciekawe co z tego wyniknie 😀

  • Eukill

   To prawda, jak dla mnie spoko, bo mam postać na 40, ale zapewne wiążę się to też z jakimiś nowymi e2 na ten przedział – no nic, czekamy na rozwój sytuacji!