Screenshot 2016-07-22 14-27-36

Za darmo… No prawie, dokładniej to za granie, ale zaraz… To przecież jak za darmo – to logiczne, że każdy gracz lubi grać, więc praca, która sprawia przyjemność to chyba praca wymarzona, nie sądzicie?

To po prostu łączenie przyjemnego z pożytecznym, w zamian za testowanie różnych gier dostajemy Kamienie Dusz, które kolejno możemy wymieniać na różnego rodzaju bonusy. Takie jak gry (między innymi CS:GO, Minecraft, WoW), waluty do gier (na przykład Smocze Łuski w przypadku margonem), a nawet Paysafecard, który jest walutą na tyle elastyczną, że gdyby na przykład Waszej wymarzonej gry w ofercie nie było, nie będzie to problemem, zawsze możecie sobie ją kupić za PSC na steamie! Nie będę już wspominając już o kodach do itunes (posiadacze sprzętu Appla będą wiedzieć o co chodzi).

Jak widać, oferta sklepu jest bardzo bogata i nie wierzę, że jakikolwiek gracz nie znajdzie tam czegoś dla siebie.

 

Bardzo przyjazny interfejs

Projektanci szaty graficznej wiedzieli co robią – Gamehag łączy prostotę i nowoczesny styl, dzięki czemu wygląda naprawdę fenomenalnie, a działa – tak prosto, że w tym wszystkim połapałby się ledwo umiejący czytać ośmiolatek.

 

Ale co tam szata graficzna, ważne, żeby działało!

Działa i to doskonale, rzadko się zdarza żeby projekt wypuszczony tak naprawdę dopiero w wersji testowej (o czym świadczy chociażby napis „beta” w logo portalu). działał tak dobrze! Przyznam szczerze, że spędziłem tam kilka ładnych godzin, kilkudziesięciu moich widzów zresztą również i co… I wspólnie znaleźliśmy tylko jeden malutki błąd w tutorialu – ekipa po kilkunastu minutach zajęła się sprawą i naprawiła niedziałający element.

 

Ale to wciąż nowy, dopiero raczkujący projekt, co jak mnie okradną?

Nie wydaje mi się, prócz tego, że całość wygląda mega profesjonalnie warto wiedzieć, że ekipa projektu nie składa się wcale z przypadkowych osób, to ludzie mający inne projekty i to… Naprawdę spore i świetnie prosperujące od lat. Regulamin jest krótki i zwięzły, co naprawdę w dzisiejszych czasach zdarza się cholernie rzadko… A to chyba o czymś świadczy, nie? Jeżeli się nie domyślacie, to moim zdaniem świadczy to chociażby o tym, że nie ma w  nim żadnych podstępów, które mogłyby działać na niekorzyść użytkownika.

A to, że coś jest nowe to jak najbardziej plus, wtedy zawsze możemy cieszyć się wieloma konkursami, super stawkami i możliwością zajęcia wysokiej pozycji w rankingu, co w przyszłości z pewnością zaowocuje jakimiś dodatkowymi bonusami.

 

To nie tylko portal z nagrodami za granie…

To też pełnoprawny portal społecznościowy dedykowany graczom. Prócz listy znajomych, świetnego komunikatora, rankingu i tak dalej.. Istnieje także forum, które założyć się mogę, że już niedługo będzie świetnie prosperować.

 

Polecam ten portal w stu pięćdziesięciu procentach, uważam, że jak najbardziej warto spróbować, tym bardziej, że REJESTRACJA nic nie kosztuje!

PS, ja już wczoraj (w dzień mojej rejestracji) zebrałem na pierwsze 750 smoczych łusek :).

Zarejestruj się za darmo

http://gamehag.com/