mh512

Czas nadszedł by wreszcie pójść nieco do przodu i po wdrożeniu nowego layoutu zadbać także o kilka innych kwestii. Co do tego, że strona pod względem aktywności pomału odżywa chyba nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, aczkolwiek jeżeli chodzi o jej funkcjonalność – stała ona w miejscu od dłuższego czasu, a pomysły tkwiły w mojej głowie (i dalej tkwią, bo to co dzisiaj zostało wprowadzone to dopiero kropla w morzu z tego co chcę wprowadzić z czasem). Także dzisiaj prócz licznych aktualizacji, poprawek bugów, optymalizacji SEO (to jeszcze będzie poprawiane, dopiero zaczęliśmy) wprowadziliśmy nowy system komentarzy oparty o rewelacyjny system Disqus.

Prócz licznych udogodnień takich jak sortowanie, sprawnie działające oceny etc. zawiera on także ciekawe rankingi dotyczące strony – śmiało możecie zawalczyć o pozycję w nim, byle bez spamu – ten będzie skutecznie usuwany przez naszych moderatorów :).

Disqus margohelp

Pozdrowienia, liczymy na Waszą aktywność – czyż ciekawe newsy wzbogacone o dyskusję na poziomie nie będą lepszym rozwiązaniem?