avek

Ahoj wam!

(Krótki wpis, zaufaj mi)

Dzisiaj jestem wyjątkowo płodny, więc poruszę jeszcze jeden temat. W sumie to był on maglowany wiele razy, ale aż majtam nóżkami z potrzeby wyplucia z siebie choć odrobiny zdrowego jadu, surowicy.

Niegdyś, reputacja na forum stanowiła swego rodzaju odzwierciedlenie tego co reprezentuje ze sobą gracz. Ba! Była i nadal jest brana pod uwagę przy rekrutacji do KB, czy na światy prywatne(nie tyczy Mordoru ;p… Wiem, słabe). Gracze prześcigali się w odpowiadaniu na pytania w temacie „WPW”, tworzyli często wspaniałe dzieła w „publicystyce”, mądre słowa prawili w DoRGu. Osoby które nie miały wiedzy z margo, nie były uzdolnione w żaden artystyczny sposób, nie miały obeznania w tym, jaki kierunek rozwoju powinno obrać Margonem, też chciały mieć repa. Myśl, myśl, myśl, powiedziałby strapiony Puchatek, a gdy dwie kulki w jego głowie już by się zderzyły i krzyknąłby eureka, w ułamku sekundy chwyciłby ten zakichany aparat i strzelił sobie focię w lustrze.  Biada wam powiadam. Biada!

Nie widzę niczego złego w jednorazowym wrzuceniu swojej fotki na forum off-top’owe. Ale czym jest wrzucanie swojej mordy co pięć stron, by otrzymać kilkanaście plusików od gimnazjalistów jarających się dziewczynami (co jest zdrowe i popieram jaranie się dziewczynami)?  No jak dla mnie to jest poziom pani spod latarni, bo kogoż innego? Albo i nie… Ona bierze pieniądze za to, a ty droga damo dostajesz zakichane plusiki. Pytanie mam, ile kosztujesz w takim razie? Twoja godność? Tak, chodzi mi o to coś co leży na dnie kałuży przy twoim białym kozaczku.

Problem zaczyna nabierać innego wymiaru. Co się dzieje z kobietami?! To nie jest pytanie na tą stronę. Zostańmy przy reputacji i tym, jakie ona daje nam możliwości w wychwytywaniu pustaków na forum. Bo czy osoba mająca jakieś poczucie własnej wartości, zwyczajnej ludzkiej godności, instynkt samozachowawczy, będzie wrzucała swoje fotki co 5 stron i na każdej jednej wyginała się jakby ją sponiewierało stado kóz? Mamy na forum wspaniałe sito. Nie zmieniajmy niczego. To sito oddziela ziarno od plew. Plew zdobywających reputację swoją dupą. „Kto się tam pokazuje, tego ja nie szanuję” jak to śpiewał Kazik.

Kto się tam co 5 stron pokazuje, czy sam siebie szanuje?