badgers

Od dłuższego czasu się na to zanosiło, plotki o tym, że Star Men, czyli ostatni dopuszczalny zarządca chce zrezygnować z funkcji krążyły już od kilku miesięcy. Z tego co mi wiadomo nie działo się tam za ciekawie w zarządzie więc to mógłby być jeden z powodów. Star Men jednak nie podał żadnej oficjalnej informacji a jedynie „Unia niczym się nie różni, wręcz dużo plusów, darmowe postaci oraz więcej ludzi – większa ilość ph.”. Gracze wydają się być jednak pogodzeni z tym faktem i sądząc po samym temacie mam wrażenie, że bardziej boli ich to, że ich zarządca odchodzi, niż to, że tracą serwer. Szanuję Star, to piękne mieć takich graczy.

 

Cd. samego slota, który się teraz zwolni, sam znam kilka osób, które mają już gotowe SŁ więc konkurencja będzie spora, w każdym razie znając życie i tak od razu slot się nie zwolni, a salem da informacje o tym za jakiś czas.

Tags: No tags
 • ggggggggghg

  biedny mordor

 • Pebuuś

  @NISZCZAREK
  Cóż… Star nie chciał być gorszy od „krula” Blensa. 😀
  Sam fakt, że Star zrezygnuje z zarządcy był oczywisty(coraz mniejsza aktywność w grze) i większość graczy na to czekała, tak czy siak gorzej już nie będzie. ^^

 • Niszczarek

  Star na Mordorze post z punktami karnymi usunął xDDD