nimin

Nie wiem jak Wam, ale mi nowy interfejs bardzo się podoba. Wiadomo, walka jest do napisania od nowa, bo ta obecna to jakaś katastrofa, są elementy, które trzeba dopracować, ale ogólnie rzecz biorąc – ta gra jest bardziej grywalna. Mamy 2016 rok i granie w oknie ~800×600 na ponad dwudziesto calowych monitorach to trochę tak… No nie bardzo. Dziś przeczytałem post docelufa z socplaya i z jednej strony o tyle mi się on podobał, że programiści widzą co jest w tym wszystkim złe, ale z drugiej strony, boli mnie zdanie „Już w trakcie tworzenia nowego IF (mniej więcej w połowie) byłem świadom tego, że najprawdopodobniej będzie to robota na marne”
Niestety, ale z takim nastawieniem trudno jest osiągnąć sukces. Mam nadzieję, że ekipa mimo trudności nie podda się, poprawi błędy, a nowy interfejs wyjdzie taki, by pasował większości. Większości, bo wszystkim niestety nigdy się nie dogodzi.

Poniżej post docelufa z socplaya:

 

ssdo

 

http://screenshooter.net/102790558/erpdqsf

Tags: No tags
  • Karol

    Według mnie nowy interfejs walki jest „beznadziejny” , ponieważ odbierze margonem tego czegoś , to nowe okno walki może i będzie nowe ale to już nie będzie to samo margonem co kiedyś . No jeżeli by wprowadzili to okno to osobiście przestał bym grać w margonem 🙂 taka moja opinia