Screenshot 2016-04-04 15-11-09

Cytując Xentisa „Kilka aktualizacji, na które niektórzy na pewno czekali. Są dostępne gildiowe błogosławieństwa, które można odblokować wykonując gildiowe questy. Dostęp do błogosławieństw jest z poziomu skilli, należy kliknąć SHOW. Podsumowanie walki jest nadal, ale bardziej kompaktowe, status lootu można zmieniać klikając, co na pewno ucieszy posiadaczy tabletów. Wprowadzono też trochę optymalizacji, co mam nadzieję, że przyśpieszy działania klienta.
Przepraszam za moją niską aktywność ostatnio, ale od świąt jestem strasznie zawalony zgłoszeniami w panelu pl, które przyrastają szybciej niż jestem w stanie na nie odpowiadać.”

Podsumowanie walki jest nadal, ale bardziej kompaktowe – mnie zdecydowanie najbardziej zaintrygowało to, kto wie, a nóż walka będzie chociaż nieco mniej denerwująca. Z pewnością na dniach to sprawdzę. Jeżeli zmiany dobrze się tam przyjmą to zapewne zostaną wprowadzone także na polską wersję… Przynajmniej tak sądzę.

Tags: No tags
 • KAKU

  http://imgur.com/m3KrQZ1
  http://imgur.com/OvcX2ue
  http://imgur.com/038MEZu

  wiem ze bez leka trochę lipka ale muszę mieć manę na lodowy…

  PS: założyłem konto na wordpressach i teraz powinienem mieć avatara 🙂

 • KAKU

  mam pytanie.. mam itemy z eventu zimowego na tropicielu 70(heroiki) i łuk z kostka
  i przegrywam z paladynem który ma itemy za złoto z tego eventu i pare zwykłych heroikow…
  coś tu jest naprawdę nie tak

  a o ile tego nie ma (nie znalazłem) przydałoby się zrobić tutaj forum/panel na którym można zadawać takie pytania a odpowiednie osoby mogłyby odpowiadać 🙂 wiem że istnieje forum na margonem ale straszny tam motłoch

  • Eukill

   Pomysł jest ciekawy, pomyślimy nad tym. Co do samego pytania – moim zdaniem paladyn na tym przedziale nie jest od tropiciela jakoś słabszy na pvp i ma pełne prawo przy takim zestawie z Tobą wygrać o ile ogarnia grę. Zarzuć jeszcze swoje umiejętności, zobaczymy, może coś jest nie tak.