kypcio

Tak jak obiecałem, wywiad dotyczący nowego interfejsu. Myślę, że ciekawszego gościa byłoby ciężko znaleźć, miłej lektury!

 

Eukill

Cześć Kyphen! Cieszę się, że zgodziłeś się udzielić nam wywiadu.

Kyphen

Witaj Eukill, również się cieszę, że zostałem do tego wybrany

Eukill

Nie ma sprawy, jesteś obecnym dowódcą Legendary Crew i byłeś osobą, z którą najbardziej chciałem go przeprowadzić. To może na początek… Powiedz kilka słów o sobie.

Kyphen

Na imię mam Kuba, mam 16 lat i interesuję się sportem, na który niestety ostatnio mam mniej czasu… Lubię też podróżować, jakieś dalsze wycieczki rowerowe jeśli jest odpowiednia pogoda. W kręgu moich zainteresowań od pewnego czasu jest również Margonem co można zauważyć po mojej aktywności w grze.

Eukill

W porządku! Jak pewnie się domyślasz, bardzo chciałem przeprowadzić z Tobą wywiad ze względu ostatnich wydarzeń na mordorze. Obaj dobrze wiemy jak wygląda ten serwer… W każdym razie, słyszałem, że nowy interfejs to totalna pomyłka i wielu z Was ma zamiar z tego powodu kończyć grę, to prawda?

Kyphen

Tak, stworzyliśmy tam naprawdę świetną ekipę, sam dobrze wiesz, pewnie gralibyśmy dalej gdyby nie ten interfejs, jak widać ludzie rozchodzą się na stare światy skąd przybyli, ale to nie oznacza, że nigdy nie wrócimy na Mordor.

Eukill

Tak wiem, grało się naprawdę fajnie, pomijając kilka aspektów związanych z samym zarządem tego świata, ale do tego nie ma już co wracać. W każdym razie – powiedz mi co w tym interfejsie tak bardzo Was odstraszyło? Według mnie wygląda on naprawdę fajnie, do tego ten pełny ekran…

Kyphen

Interfejs jest świetny. Mimo, że na początku byłem przeciwny o czym sam dobrze wiesz, to po wprowadzeniu zaczęło mi się to podobać, świetnie rozbudowane klany w różne bonusy, wygodny sposób na robienie umiejętności (wyszło na to, że są beznadziejne, jedynym plusem w nich jest to, że można robić je np. na expowisku), zniechęciło mnie to, że odczytanie przebiegu walki jest wręcz niemożliwe, ponieważ miejsce na przebieg jest naprawdę małe, do tego ten czat… Mniejszego chyba nie dało się zrobić, interfejs ma wiele niedopracowań, chociażby to, że gdy walczę tropicielem i chcę użyć umiejętności działającej na mnie takiej jak leczenie ran to nie mogę, ponieważ nie widać mojej postaci. Jeszcze jednym i chyba najgłówniejszym powodem, który mnie zniechęcił jest to, że w klanie pojawiła się niska aktywność gry, samotna gra nie ma sensu, zwłaszcza, że dookoła są różni ludzie…

Eukill

Co do samych umiejętności wydaje mi się, że te robienie ich w każdym miejscu jest jedynie na czas testów, a po wypuszczeniu oficjalnie NI wrócimy do starego systemu. Okno walki, dla mnie też to obecne jest porażką, mimo naprawdę rewelacyjnych screenshotów, które dostawaliśmy przed jego wprowadzeniem. Jak myślisz, czy jeżeli administracja od nowa się nim zajęła biorąc pod uwagę sugestie graczy i naprawiła kilka małych bugów – dałoby się na tym grać?

Kyphen

Wydaje mi się, że tak. Interfejs jest całkiem fajny, ale ma według mnie 2 minusy, czyli czat i walka, które wszystko psują, wydaje mi się, że gdyby coś z tym zrobili to Legendary Crew nadal byłoby ”żywym” klanem na Mordorze, bo wbrew pozorom jak ma się podobną ekipę to naprawdę da się tam grać.

Eukill

Osobiście nie grałem za dużo na NI, ale z moich obserwacji wynika, że tylko walka i sam czat wymagają poprawek, chociaż, jeżeli mam być szczery… Zrobiłbym to po prostu od nowa, w zupełnie inny sposób, naprawdę, już obecne okno walki jest dużo lepsze i bardziej dynamiczne (heheherbata). Od siebie życzę Wam wielu sukcesów w grze jak i w życiu prywatnym. Mimo wszystko radzę Wam nie zaprzestawania gry na tym świecie, bo administracja ślepa nie jest i z pewnością widzi jak wielki hejt jest na obecny interfejs. No chyba, że interfejs nie jest jedynym powodem Waszej decyzji. Jestem święcie przekonany, że walka zostanie zmodernizowana, bo naprawdę mimo świetnej całości, z tym oknem walki, gry sobie nie wyobrażam.

Kyphen

Dokładnie, największy hejt jest na walkę i czat, może próba zrobienia od nowa interfejsu nie byłaby zła, ale niektóre rzeczy z aktualnego można zostawić bo są wykonane świetnie, zgadzam się, że obecne okno walki jest bardziej dynamiczne. Ja Tobie również życzę samych sukcesów, liczę na to, że uda nam się gdzieś znów zagrać, a póki co ostateczna decyzja jeszcze nie padła, ale nie liczyłbym na cud, interfejs prawdopodobnie zostanie jaki jest, raczej nie zmienią na stary, taka była już informacja.

Eukill

Dzięki! Co do samego robienia od nowa, nie miałem na myśli całego interfejsu a jedynie okna walki, reszta według mnie jest całkiem okej. Ja jeszcze raz dziękuję Ci za wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

Kyphen

Również dziękuję za to, że mogłem wziąć udział w wywiadzie. Oczywiście chciałbym pozdrowić Ciebie, cały klan Legendary Crew oraz Hortus Glorię z Katahhy.

Link do profilu Kyphena: https://www.margonem.pl/?task=profile&id=3472009

Legendary Crew: https://www.margonem.pl/?task=clanpage&id=2&w=mordor