Screenshot 2016-03-29 02-29-43

W komentarzach do blogu natknąłem się na coś co naprawdę mnie zdziwiło. Wszyscy dobrze wiemy, że od dłuższego czasu administracja lubi blokować przechowywanie różnych przedmiotów w depozycie. W większości przypadków naprawdę ma to sens, aczkolwiek w błogosławieństwach? Moim zdaniem nie do końca, skoro statystyki i tak dopasowują się do poziomu postaci, a jakby nie było to przedmiot z loterii, którą większość osób i tak przeprowadza na jednej postaci. Mimo wszystko administracja dla zabawy raczej tego nie zrobiła i pewnie miała ku temu powód, jaki – tego póki co nie wiemy.

Jak już jesteśmy przy temacie blokad, gracze spekulują również dodanie na jednym z kolejnych eventów blokady wkładania przedmiotów do depozytu klanowego, co jest naprawdę prawdopodobne bo wielu graczy omija blokadę wiązania przedmiotów poprzez handel z depozytu klanowego. Warto jednak wspomnieć, że równie dobrze gracze mogą wyrzucić taki przedmiot np. w prywatnym pokoju, więc i to musiałoby zostać zmodyfikowane.

Tags: No tags
  • SWAGGER

    Jak na 6 postkach kupisz to błogo, to starczy na 225 godzin. To za duża przewaga, mimo że jego staty nie są kozackie. Dobrze, że to wprowadzili.

  • Revvis

    Dla mnie to też Bez sensu, bo Dajmy to że Robisz Loterię, wypada ci Dużo Błogosławieństw i co masz z tym zrobić? Głupotą jest to że nie pomyśleli o Graczach, i z walutą zrobili Tak samo, rok temu można było Wkładać ją do Depozytu a w tym roku? …