exper

Od niemal miesiąca wiemy o Experimentalu, ponieważ wtedy gracze zauważyli jego obecność w postaciach jednego z MG. Ten świat nie był jednak do tej pory widoczny w rankingu czy statystykach. Od niedawna grają na nim już wybrańcy. Sama nazwa świadczy o pewnego rodzaju eksperymentach, na ten moment możemy się jedynie domyślać co tam się dzieje, ale najprawdopodobniej testowane są nowe funkcje nowego interfejsu, bo to przecież on jest na ten moment największą planowaną zmianą. Z tego co nam wiadomo administracja sama wysyła wybrańcom zaproszenia, na ten moment jest zaledwie kilku graczy, są to same osoby doświadczone, mocno angażujące się w życie społeczności poprzez komentowanie zmian i nie tylko, a także nasi dodatkopisarze czytosoby tworzące niezależne dodatki (mody) do gry.

Zasady świata na ten moment prezentują się następująco:

Wstępne zasady świata Experimental (mogą jeszcze ulec modyfikacjom)
1. Świat Experimental jest światem testowym i nie służy on do regularnej gry, lecz testowania nowych elementów gry przed ich wprowadzeniem na światy oficjalne.
2. Na świecie Experimental, gracze posiadający postacie, w każdej chwili mogą stracić przedmioty, poziom, złoto, doświadczenie lub inne, posiadane na postaci przedmioty lub statystyki.
3. Na świecie Experimental w każdej chwili może wystąpić przerwa techniczna lub inne utrudnienia związane z grą i działaniem świata.
4. Na świecie Experimental nie są dokonywane żadne zwroty wydanych Smoczych Łusek.
5. Na świecie Experimental modyfikacjom w każdej chwili mogą zostać poddane zadania, przedmioty, potwory oraz inne elementy gry.
6. Na świat Experimental mają dostęp członkowie Karmazynowego Bractwa oraz gracze, których staż konta wynosi minimum 2000 dni.
7. Administracja zastrzega sobie prawo do zablokowania dostępu do świata Experimental wybranym przez nich graczom, jak również udostępnienia go dla osób niespełniających wymagań
8. Gracze utrudniający testowanie gry innym na świecie Experimental zostaną z niego wykluczeni.
9. Drogą komunikacji graczy grających na świecie Experimental z administracją gry jest specjalnie
wyznaczony do tego temat na forum. Zgłoszenia związane z tym światem na panelu kontaktowym nie będą rozpatrywane.
10. Celowe wykorzystywanie błędów na świecie Experimental w celu odniesienia korzyści dla postaci lub konta jest zabronione i karane będzie czasową lub stałą blokadą konta w zależności od powagi nadużycia.
11. Administracja gry zastrzega sobie prawo do modyfikacji regulaminu świata Experimental. Informacja o wszelkich modyfikacjach zasad tego świata zamieszczana będzie w blogu technicznym Margonem.

 

 

Ranking świata: http://www.margonem.pl/?task=ranking&w=experimental